Lai ir prieks — spēlēt un skatīties!

- 3.Janvāris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Muzikālā noskaņā aizvadīts Valmieras teātra pērnais gads. Pēc tradicionālā gadu mijas koncerta, šoreiz ar solodziesmām no latviešu klasikas un tautā populāriem mūzikliem un rokoperām, kā ik gadu notika teātra mazā Spēlmaņu nakts — iepriekšējās sezonas labāko mākslinieku apbalvošanas ceremonija.

Vienlīdz liela intriga vienmēr līdz pēdējam brīdim ir kā skatītāju simpātiju balsojums, tā kolēģu vērtējums. Šogad, nosaucot labākos aktierus abos balsojumos, domas nedalījās — Inese Ramute un Imants Strads!

«Sesto gadu mūsu piena pārstrādes uzņēmums kopā ar Valmieras teātri  rīko skatītāju aptauju par aizvadītā gada radošajiem panākumiem. Domāju, ka līdzīgi kā piensaimniekiem galvenais vērtētājs ir piena lietotājs, tāpat teātra ļaudīm nav mazsvarīgs skatītāju vērtējums. Liels paldies tiem vairāk nekā 2000 aptaujas dalībniekiem un Vaidava Ceramics profesionāļiem, kas mums palīdzēja sarūpēt skaistas balvas no kolekcijas Zeme,» savā svētku uzrunā teica Food Union pārstāvis, AS «Rīgas piena kombināts»  padomes priekšsēdētāja vietnieks Harijs Panke.

Savukārt teātra direktore Evita Ašeradena priecājās: ar katru gadu lielāks kļūst teātra draugu loks, un attālums sen vairs nav šķērslis, lai apmeklētu Valmieras teātra izrādes, Vasaras teātra festivālu, kas aizvadītajā vasarā notika jau otro reizi, atklājot arvien jaunus spēles laukumus. Viņa uzsvēra, ka kolēģu balsojums kolektīvā katrreiz ir ļoti lielā vērtē, pat vairāk nekā kritiķu spriedums, jo ikdienas sadarbībā vislabāk redzams, cik liels darbs tiek ieguldīts lomas veidošanā un kāda ir mākslinieka izaugsme. Nenoliedzami — tāds skaists vakars var notikt ar Valmieras pilsētas pašvaldības un daudzo labvēļu atbalstu.

GADA LAUREĀTI. Aktrises Inese Ramute, Inga Apine, gaismu mākslinieks Mareks Lužinskis, rekvizitore Santa Grāvelsiņa, aktieri Imants Strads un Rihards Jakovels. (Fotogrāfijā nav ģērbējas Ilzes Cikovskas.) Matīsa Markovska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru