Latgales trīnīši piedzimst Valmierā

- 3.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcā sagaidīti šī gada pirmie trīnīši – visi puisīši. Lielais notikums piedzīvots šīs nedēļas sākumā, un tas nesis prieku gan ģimenei, gan slimnīcas personālam.

Evans piedzima 2056 g un 46 cm liels, Stefans 1772 g un 43 cm, bet Neitans 1934 g un 46 cm liels. Tieši šādā secībā viņi arī ieraudzīja pasauli ķeizargrieziena operācijas laikā. Vidzemes slimnīcā šajā gadā šie ir pirmie trīnīši.

«Ilzes un Braena ģimenē jau aug meitiņa Aleksa, kurai ir pieci gadi, un nu jau vecākā māsa atzīst, ka ļoti vēlas iepazīties ar brālīšiem, jo pašlaik vēl tos nav satikusi,» teikts Vidzemes slimnīcas komunikācijas speciālistes Agnijas Upītes sagatavotajā informācijā. Agnija aprunājusies arī ar māmiņu Ilzi, kura stāstījusi: «Ejot pirmo reizi uz sonogrāfiju, bija slēdziens, ka puncī ir tikai viens bērniņš, bet grūtniecības 13. nedēļā, veicot sonogrāfiju, tika atklāts arī otrs mazulītis un pēc brītiņa arī trešais. Liels bija pārsteigums par trīs mazulīšiem, jo ģimenē rados ir bijuši tikai dvīņi.»

PĀRSTEIGUMS trīnīšu vecākiem Ilzei un Braenam. Mīļas dāvaniņas pasniedza Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru