"Latvijas Pastā" – gadu mijā rekordliels sūtījumu skaits

- 8.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

VAS Latvijas Pasts, nodrošinot darbu gandrīz 3200 darbiniekiem un uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietas visā valsts teritorijā, joprojām vienīgais Latvijā pilda ne tikai savu pamatfunkciju – universālā pasta pakalpojuma sniegšanu, bet papildus tam nodrošina arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdz­niecības un filatēlijas pakalpojumus.

Tikko aizvadītie Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana bijis saspringtākais laiks uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē, jo Covid-19 ietekmē ierobežoto starptautisko transportēšanas iespēju un ieviesto drošības pasākumu dēļ sūtījumu plūsma bijusi nevienmērīga un sūtījumu izsniegšanas process pasta nodaļās – apgrūtināts. Latvijas Pasts decembrī saņēmis necerēti lielu sūtījumu skaitu, ko ne tikai nācies ātri apstrādāt un sašķirot, bet arī izsniegt vienlaikus daudziem klientiem pasta nodaļās. 

Ņemot vērā ierobežojumus un uzņēmuma iespējas, Latvijas Pasta nodaļās dienās pirms Ziemassvētku brīvdienām izsniegto sūtījumu vidējais daudzums par vairāk nekā 27% pārsniedzis decembra sākumā izsniegto sūtījumu skaitu, dienā vidēji pārsniedzot 48300 izsniegtu sūtījumu. Atsevišķās pasta nodaļās esot fiksēts sniegto pakalpojumu skaita rekords pat par 62% un 59%, savukārt Latvijas Pasta pakomātu tīklā 2020. gada decembrī pakomātu noslodze pieaugusi par vairāk nekā 100% salīdzinājumā ar analogu periodu pagājušajā gadā. 

VALMIERAS 1. PASTA NODAĻĀ. Dāvanas un sūtījumi joprojām aktīvi ceļo, tādēļ nav brīnums, ka vēl jaunā gada janvārī plaukti ir paku pilni. Nodaļas vadītāja Rasma Augstkalniete (no labās) un pasta operatore Lilija Čistjakova gādā par kārtējo sūtījumu izsniegšanu klientiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru