Loretas auskari

- 27.Septembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Pagastos, ciematos un mazpilsētās, kur vairāk vai mazāk ir noslēgta sabiedrība, virmo kaislības – cilvēki strīdas un salabst, reizēm nepiedod un neaizmirst, draudzējas, atbalsta cits citu, mīl, lepojas, sacenšas…

Norit emocijām bagāta kopdzīve gluži vai ģimeniskā gaisotnē, kuras likumus un kārtību var izprast, tikai esot tās iekšienē. Saikni ar ģimenisko sabiedrību ikviens izjūt vēl ilgi pēc tam, kad pārcēlies dzīvot citur. Dažs īpašo saikni nezaudē nekad, dzimtās vietas notikumus un likteņa pavērsienus savas lielās ģimenes cilvēku dzīvē uztverdams gandrīz kā savus, pārdzīvojot novadnieku neveiksmes un no sirds priecājoties par jebkuru izdošanos. 

Ikdienā var notikt visādi, un nereti par to «visādi» vēsture daudz ko noklusēs, savukārt patiešām svarīgos, izšķirīgos brīžos sabiedrības gars var izpausties neiedomājami spēcīgi, vai tas būtu finansiāls vai morāls atbalsts nelaimē nonākušajam vai lepnums un prieks par savējo panākumiem pasaulē, lai kur viņi būtu, vai pārsteidzoša vienotība, kad nepieciešams saorganizēties kopīgas nākotnes vārdā. Vismaz Rūjienā tā ir.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru