"Luminor" jaunais koncepts arī Valmierā

- 17.Marts, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

11. martā Valmierā, Rīgas ielā 13, klientiem durvis vēra renovētais bankas Luminor klientu apkalpošanas centrs, kas īpaši pielāgots ikdienas finanšu pakalpojumu saņemšanai. Tajā papildus pašapkalpošanās zonai, kur pieejams gan bankomāts, gan internetbanka, pieejamas arī ierastās finanšu konsultācijas, ikdienas bankas pakalpojumi, telpas klātienes un attālinātām konsultācijām, kā arī ar laiku būs nodrošināta iespēja organizēt savas biznesa tikšanās vai izmantot telpas individuālam darbam.

Simpātisks pēc remonta ir telpu vizuālais noformējums. Pirmskara laika tautiskā romantisma stilā veidotais iekštelpu interjers veiksmīgi papildināts ar tumšiem koka paneļiem un arī tumšu stiklojumu. Interesants akcents ir īstā buduāra stilā izveidotā pārrunu kabīne ar iespaidīgu violetas krāsas pusapaļu dīvānu un aizvelkamiem tādas pašas krāsas aizkariem, savukārt telpas daļā gar Kārļa Baumaņa ielu blakus lielajām logu vitrīnām iekārtotas neatkarīgas – divvietīgas – darba vietas ar gaišākiem galdiem un zaļas krāsas mini dīvāniņiem.   Par jaunumiem sīkāk Liesmai pastāstīja Luminor klientu apkalpošanas centra Valmiera vadītājs Artis Zeiļa: «Turpinot bankas attīstību un digitālos uzlabojumus, esam spēruši nozīmīgus soļus, lai mūsu klientu apkalpošanas servisu padarītu pieejamāku. Banku klientu apkalpošanas centru loma turpina mainīties – arvien vairāk mūsu klientu izvēlas ērtību, ko sniedz internetbanka un mobilā banka. Jaunais koncepts Luminor klientu apkalpošanas centros tiek ieviests ar mērķi sniegt klientiem iespēju saņemt bankas pakalpojumus sev ērtā formā – gan digitālā vidē, gan klātienē. Renovētajā Luminor klientu apkalpošanas centrā būs iespēja saņemt gan ikdienas bankas pakalpojumus, gan konsultācijas ar bankas speciālistiem. Vienlaikus saprotam, ka ir svarīga ērta un ātra pieeja ikdienas pakalpojumiem, kas arī turpmāk tiks nodrošināti labākajā kvalitātē.»

AR VADĪBAS VIEDOKLI. Todien Valmierā bija ieradusies  Luminor vadītāja Latvijā Kerli Gabrilovica, viņa sarunā ar pasākuma vadītāju Jāni Rozīti izklāstīja par bankas aktivitātēm saistībā ar šodienas ekonomisko situāciju valstī un pasaulē. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru