Mājiniekiem nācās piekāpties

- 22.Jūlijs, 2022

Trešdienas pēcpusdienā Jāņa Daliņa stadiona futbola laukumā notika draudzības mačs futbolā starp Valmieras novada pašvaldības sastādīto komandu un Saeimas futbola izlasi.

Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jāatzīst, ka viesi atstāja vairāk kopā trenējušās komandas iespaidu, tāpēc tikai likumsakarīgs ir spēles, kura aizritēja amatieru režīmā – četros periodos pa 15 minūtēm, rezultāts 3:1 Saeimas komandas labā. Mājiniekiem goda vārtus guva Druvis Ruciņš trešajā ceturtdaļā.

Mājinieku komandas trenera lomā, protams, bija novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, visi trīs viņa vietnieki – Ričards Gailums, Guntis Gladkins un Jānis Olmanis – kopā ar mūsu komandu aktīvi atbalstošo karsējmeiteņu komandu sēdēja tribīnēs. Pirms mača Jānis Baiks Liesmai īsā sarunā pastāstīja gan par atjaunoto tradīciju, gan par situāciju ar stadiona futbola laukuma īpašo apgaismojumu, kura neesamības dēļ Valmiera FC futbolistiem oficiālos starptautiskos mačus pagaidām neļauj aizvadīt savā mājas laukumā.

PREZIDENTA GOLS! Ciemiņu rindās futbolā prasmīgākais vīrs laukumā bija pats Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko, kura reidu mājnieku soda laukumā nespēj traucēt mūsējo garākais vīrs – Mazsalacas vidusskolas sporta pedagogs Druvis Ruciņš, un bumba pēc prezidenta sitiena, neskatoties uz mūsējo vārtsarga Ingus Ķirša pūlēm, tūlīt atradīs ceļu viņa sargāto vārtu tīklā, rezultātam kļūstot jau 2:0 Saeimas komandas labā. Tīrā sakritība, taču tieši Druvis Ruciņš guva mājiniekiem vienīgos vārtus!