Mazo projektu konkursa rezultāti – trīs pasākumi Beverīnā

- 8.Jūlijs, 2021
PROJEKTS
Laikrakstā

Ir noslēdzies lauku partnerības «Ziemeļgauja» mazo projektu konkurss. Ir lemts par pasākumiem, kuri saņems 150 eiro finansējumu pasākuma organizēšanai. Konkursā finansējumu ieguva arī pasākumi Trikātas, Brenguļu un Kauguru pagastā.

Šķiet, vēl nesen rakstīju par «Ziemeļgaujas» izsludināto mazo projektu konkursu, bet nu ir laiks ziņot par rezultātiem.

Biedrības «Ziemeļgauja» administratīvā vadītāja Dagnija Ūdre par šī gada konkursu saka: «Cilvēki kļuvuši mazliet aktīvāki, trijās teritorijās bija pa diviem pieteikumiem. Cilvēki vēlas pasākumus.» Šogad tika saņemti pieteikumi no visām biedrības teritorijām, pagājušajā gadā tā nenotika.

Dagnija Ūdre stāsta: «Maz ir biedrību, kas aktīvi darbojas, katru gadu kaut ko domā un meklē. Mūsu konkurss ir viens no veidiem, kā šādas biedrības aktivizēt.» Pozitīvi viņa vērtē jaunu biedrību parādīšanos konkursā: «Saņemti vairāki pieteikumi no tādām, kas iepriekš nebija pieteikušās. Pozitīvi, ka vēl citi ir sadzirdējuši un uzdrošinājušies.»

Ziemassvētku radošās darbnīcas Trikātā

Vispirms stāsts par biedrības «Iespēju durvis» rīkotajām Ziemassvētku radošajām darbnīcām ģimenēm. «Iespēju durvis» šajā konkursā nebūt nav jaunpienācēji. Biedrības vadītāja Linda Krūmiņa stāsta, ka šī varētu būt sestā vai septītā dalības reize konkursā. Biedrība pati darbojas jau kopš 2013. gada, kad tā izveidojās skolu iniciatīvas programmas rezultātā.

ZIEMASSVĒTKU RADOŠĀ DARBNĪCA Trikātā, 2016. g. Foto no «Iespēju durvju» rīkotā pasākuma, no Lindas Krūmiņas personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru