Meklējot Lieldienu zaķi

- 15.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lieldienu brīvdienās, lai padarītu tās produktīvākas un nodrošinātu iedzīvotājiem aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju, tika dots starts Naukšēnu foto­spēles piektajai daļai.

Pirmās trīs daļas bija veicamas kājām pa Naukšēnu centru, bet pēdējās divās daļās tiek ietverts viss novads, un tā pārtapusi par auto-foto spēli. Trasē ir vairākas vietas, kur ar mašīnu nav iespējams piebraukt, tas nozīmē, ka bez pastaigas svaigā gaisā neiztikt, un tas arī ir viens no spēles mērķiem. Pēc dalībnieku atsauksmēm, lai spēli pieveiktu, ir nepieciešams noiet aptuveni 15000 soļu, kas lielā mērā ir atkarīgs no jūsu vērīgās acs.

Tā kā spēli uzsākām Lieldienu brīvdienās, šoreiz arī tajās tiek apspēlētas Lieldienas. Dalībniekiem, vadoties pēc dotajām fotogrāfijām vai mīklām, ir jāspēj atpazīt vietas un jādodas tur sameklēt Lieldienu olu, uz kuras virsū apslēpta paroles daļa, kas pirmā spēles etapa beigās ir nepieciešama, lai atvērtu e-pastu un saņemtu nākamās norādes. Pēc tam, vadoties pēc norādēm e-pastā, spēle ir jāturpina līdz mirklim, kad esat sasniedzis finišu, kas šoreiz nozīmē atrast Lieldienu zaķi.

Fotogrāfijā ar vistu uzvarētāju komanda: no kreisās – Beāte Sāra Boša, Raimonda Boša, Daniels Gaidamovičs, Hugo Jānis Bošs. Jāņa Boša foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru