Melns un balts

- 7.Janvāris, 2022
Tēma
Laikrakstā

Ir reizes, kad nesanāk pelēks, jo kopā krāsas nedrīkst jaukt. Šoreiz runa pat ne par krāsām, bet par cilvēkiem. Viņu melno un balto dabu. Cilvēks spēj būt piķa melnumā, melni nežēlīgs un turpat blakus otrs – balts. Balti ir cilvēki, sirdī balti, kuri, spītējot pasaules neizpratnei, glābj mocītu bērnu kailo dzīvību. 

Nupat iepazinos ar kādu statistikas skaitļu stabiņu, kur cipari rāda, ka 2020. gadā sarucis noziedzīgos nodarījumos cietušu bērnu skaits, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Diemžēl pusotrgadīgā Ance šajā pozitīvajā bilancē neiekļaujas. Mazā Ancīte, zīdainis būdama, piedzīvoja ilgstošu vardarbību pašas mājās, no savas mammas. Mammas, kas piķa melnumā... 

Lūdz atbalstu Ances ārstēšanai 

Pēc visa tā ārprāta, ko bērns pirmajos dzīves mēnešos piedzīvoja, viņa nonāca slimnīcā, ārstējās. Kad trakākais bija it kā garām, organizācija «Plecs» zīdainītim meklēja audžuģimeni. Viņa jau bija nonākusi bērnunamā, bet bija izmisīga vēlēšanās, lai bērns tomēr aug un atlabst, ja tas vispār būs iespējams, ģimenē, kur netrūks rūpju un mīlestības. «Pleca» ziņai atsaucās Ivita Krēvica no Alūksnes puses. 

Septiņu bērnu mamma, arī audžumamma ar pieredzi, pati pēc profesijas mediķe. Jau ilgāk nekā gadu Ance ir ģimenes mazā lutekle.

«Man ļoti gribējās viņai palīdzēt. Kad man stāstīja, kas bērnam nodarīts, man likās, ka es vairs nevaru viņu izlaist no rokām, jo viņai vajag siltumu un mīlestību,» šo sakot, joprojām raud Ivita. «Liesma» nedēļas sākumā ar šo mīlošo un uzņēmīgo sievieti sazinājās, jo Latviju pāršalca ziņa, ka audžumamma, sadarbojoties ar labdarības fondu «BeOpen», lūdz atbalstu, lai Ancei varētu veikt cilmes šūnu transplantāciju.

VIENA NO MAMMĀM, kuras priekšā ir dziļi jānoliec galva, jo viņas mīlestība ir neizmērojama. Mazā Ance kopā ar audžumammu Ivitu Krēvicu. Foto no ģimenes personiskā arhīva 

SVARĪGI: 

Labdarības fonds «BeOpen»

Reģ. nr. 50008218201

Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

Bankas SWIFT kods: CBBRLV22

Mērķis: Zaļā lampa. Palīdzība Ancei Mālupē

Ziedojumu tālrunis: 90006384. Maksa par zvanu ir 1,42 eiro.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru