Mērķtiecīga izvēle – savai un citu veselībai

- 2.Augusts, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

«Mūs aizrauj apziņa, ka radām veselīgus un reizē arī gardus tradicionālo saldumu aizstājējus. Apzināmies, ka mazas lietas mūsu rokās kļūst par lielām un vērtīgām. Mēs mācām un pierādām, ka veselīga pārtika var būt arī našķis. Ar mīlestību dodam savu ieguldījumu sabiedrības veselībā.»

Tā teikts Latvijas Ārstu biedrības 2018. gada veselības «Gada balvas» ieguvēja SIA «Sēklu muss» mājas lapā un reklāmas bukletā, bet nesen notikušajā Valmieras pilsētas svētku tirdziņā šā uzņēmuma daudzveidīgās un krāšņās produkcijas stends vispirms tirgus apmeklētāju uzmanību piesaistīja ar lieliem burtiem, jau pa gabalu pamanāmu un labi salasāmu uzrakstu: «Bez cukura!». Tas kā magnēts pievilka tieši tos, kuri, izvēloties savu ikdienas un svētku pārtiku, pastiprinātu uzmanību pievērš cukura klātbūtnei un tās daudzumam katrā konkrētā produktā. Tad nu arī «Liesma» tur ar ziņkāri piegāja un iepazinās ar šo produktu ražošanas un tehnoloģiju autori AGNESI NAZARECU.

Kad un kā nonācāt pie idejas tieši par šādu uzņēmējdarbību?

Tas notika pirms apmēram astoņiem gadiem, kad mūsmājās sākās veselības problēmas man pašai un arī bērniem, nekas cits neatlika, kā radīt tādus ēdienus un arī našķus, kas atnesīs dziedināšanu un veselību. Soli pa solim radās mūsu neparastās končas, kā alternatīva un aizvietotājs visiem citiem cukurotajiem saldumiem. Iesākumā šos  atšķirīgos našķus pagatavojām tikai pašu lietošanai. Tad, kad ar laiku jutām, ka mūsu končas ne tikai palīdz manai problemātiskajai gremošanas sistēmai, bet arī uzlabojās bērnu pašsajūta, atļāvāmies ar tām pacienāt arī  savus draugus un radus. Dzirdot visnotaļ labās atsauksmes, izlēmu, ka ir jāpamēģina uzsākt ražošanu arī tirdzniecībai. Tā 2015. gadā izveidoju pati savu pārtikas ražošanas uzņēmumu SIA «Sēklu muss».

VALMIERĀ. Latvijas Ārstu biedrības veselības 2018. gada balvas ieguvēja, uzņēmuma SIA «Sēklu muss» vadītāja, uzņēmēja Agnese Nazareca (no kreisās) un viņas uzņēmējdarbības ideju atbalstītāja ārste nutricioloģe Džinita Kļaviņa nesen notikušajā pilsētas svētku gadatirgū daudzu pircēju uzmanību piesaistīja ar pašu ražoto sēklu musa veselības produkciju «Bez cukura». Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru