Mēs varam!

- 14.Septembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

11. septembrī risinājās sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām «Mēs varam». Valmierā – jau 14. reizi, un vairāk nekā 100 sportistu no visas Latvijas tikās atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā. Nemainīga ir tradīcija, ka dalībnieki cits citam ir lielākie līdzjutēji un dzīvesprieks valda ik uz soļa.

Sacensību mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīves­veidu, attīstīt sporta svētku tradīcijas, sekmēt bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, veicinot arī komunikācijas prasmes. Tā ir arī iespēja satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot savas sportiskās prasmes. Sportisti sacentās tādās disciplīnās kā 60m un 800m skrējiens, tāllēkšana ar ieskrējienu, futbola sitieni pa vārtiem, basketbola metieni, pildbumbas mešana, smilšu maisiņu mešana mērķī un 4x60m pretstafete.  

«Sestdien laikapstākļi tiešām lutināja! Bērni ļoti gaidīja tikšanos  sporta spēlēs, satikšanās prieks vienoja arī pedagogus un trenerus. Bērni no visas sirds centās parādīt labāko sniegumu. Un kur vēl apkārtējo atbalsts un emocijas! Šogad spēlēs piedalījās 14 komandas, nedaudz mazāk kā citus gadus. Pandēmijas dēļ mums diemžēl nevarēja pievienoties dalībnieki no Igaunijas un izpalika starptautiskais skatījums uz šīm sacensībām. Prieks, ka sacensības varējām organizēt atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā. Tas atviegloja gan sacensību organizēšanu, gan norisi, jo sporta bāzes infrastruktūra ir piemērota šādām sacensībām. Perspektīvi šīs sacensības var spēlēt arī daudz plašākā lokā. 

Edgara Vaivada foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru