Muzicēšanas prieks

- 6.Septembris, 2016
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Svētdien, 30.augustā, Vidzemes Koncertzālē Cēsis izskanēja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas organizētais Vidzemes reģiona mūzikas skolu audzēkņu koncerts Vidzemes talanti.

Koncertā mūzikas skolu audzēkņi no Alojas, Cēsīm, Dzērbenes, Gaujienas, Jaunpiebalgas, Limbažiem, Madonas, Ogres, Siguldas, Smiltenes, Staiceles un Valmieras uz Vidzemes koncertzāles Cēsis Lielās zāles skatuves muzicēja kopā ar Vidzemes kamerorķestri diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

Koncertu ar uzrunu atklāja Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas direktors Vigo Račevskis.

Bērni un jaunieši atskaņoja daudzveidīgu un interesantu repertuāru, koncertā vairāk nekā divas stundas skanēja dažādu instrumentu — vijoles, čella, klavieru, akordeona,  flautas, fagota, saksofona, eifonija un trombona — spēle, ko bagātināja lieliskā koncertzāles akustika.

Koncertā kopā ar Vidzemes kamerorķestri muzicēja arī Valmieras Mūzikas skolas audzēknes — skolotājas Elitas Ezermales flautas klases audzēkne Sendija Rozenšteine, kas atskaņoja Modesta Musorgska skaņdarbu Hopaks, un skolotājas Ritmas Pētersones-Cepītes audzēkne Sanija Linda Cine, kuras izpildījumā skanēja mūsdienu latviešu komponista Andra Baloža 2. Mazais koncerts klavierēm un kamerorķestrim.  Priecājos, ka Vidzemes kamerorķestra sastāvā muzicēja arī Valmieras Mūzikas skolas skolotājas Maija Ozola un Irina Pupiņa.

Paldies skolotājiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu un mākslinieciski augstvērtīgo sniegumu! Paldies Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolai, Vidzemes kamerorķestrim un diriģentam Andrim Veismanim par lielisko iespēju bērniem muzicēt! Paldies audzēkņu vecākiem par rūpēm un atbalstu!

SANIJA LINDA CINE Vidzemes koncertzālē Cēsis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru