Mūžīgam mieram

- 3.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Šeit deviņdesmitajos gados manam radiniekam piederēja tāda kā mežrūpniecības saimniecība, viņš nodarbojās ar apaļkoku eksportu un bija viens no pirmajiem miljonāriem vēl pirms Šķēles un pārējiem čiekuriem,» vedot mūs uz galdniecības cehu, kurā top mūža mājas, atceras SIA Jaunlambikas saimnieks, viens no 2019. gada Vidzemes stāstu varoņiem nominācijā Atbildīgs uzņēmējs ANDRIS ZIEMANIS, kas savulaik beidzis Liepājas jūrskolu un 10 gadus braucis Brīvajā vilnī par kapteini uz zvejas un apstrādes kuģiem. 

«Kad radiniekam bizness pajuka, kaut ko šajā vietā vajadzēja darīt, un tā mēs palēnām sākām taisīt sagataves. Mūsu galvenais šerifs ir Guntars, ja viņa nav, tad ir čau,» – saimnieks, nonākot cehā, iepazīstina ar meistaru, kurš galdnieka aroda prasmes apguvis Balvu amatniecības profesionālajā vidusskolā. Guntars Dreija atklāj, ka bez mūža mājām darbnīcā tiek gatavoti arī māju nosaukumi, kāda sīkāka mēbelīte, iekārtas bērnu rotaļu laukumiem, bet nupat tapis stends pagasta Eiropas projektam.

ANDRIS ZIEMANIS iepazīstina ar saviem spēkratiem: «Kamēr mani puiši vizinās ar Lexus, es priekšroku dodu Volgai vai Volvo.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru