Mūzikas svētki Burkānciemā

- 24.Jūlijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pagājušās sestdienas vakarā Burkānciemā, Namdaru ielā, mūzika aicināja garāmgājējus piestāt un ieklausīties skaņu burvībā, mūzikas svētki bija pulcējuši kuplu klausītāju pulku. 

Koncertu ar uzrunu atklāja tā vadītājs Aivars Cepītis: «Liels prieks, ka jūs atnācāt, atbraucāt tik kuplā skaitā, šodien ir klausītāji no Burkānciema, Bauskas, Cēsīm, Dikļiem, Druvienas, Rīgas, Valkas, Valmieras, ir arī daži ārzemnieki. Prieks redzēt, ka esat tik gaiši un smaidīgi, galvenais jau ir klausītāju atsaucība. Paldies jums!»

Publika siltiem aplausiem sveica gan Kremerata Baltica Stīgu trio – valmierietes vijolnieces Madaras Pētersones, altistes Jevgēnijas Frolovas un čellista Pētera Čirkša uzstāšanos, gan pianistu Helēnas Kundrātas un Ingmara Zemzara, vijolnieču Anitas Balčunas un Birutas Vaivodes priekšnesumus, gan dziedātāju Antas Jankovskas un Viesturskolas absolventa Naura Indzera sniegumu, gan arī mūzikas skolas Universum absolventu izpildītās miniatūras.

KLASISKĀ MŪZIKA. Ar L. van Bēthovena, F. Šūberta, H. Krasas un G. Kančeli mūziku klausītājus priecēja Kremerata Baltica Stīgu trio. No kreisās: Madara Pētersone, Pēteris Čirkšis un Jevgenija Frolova. Georga Ekarta foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru