Nav pa vidu – kāzas svin vai nu moderni, vai tradicionāli

- 30.Augusts, 2019
Dzīvesstils
Laikrakstā

Tiekoties LIENE NAGLE pārsteidza, jo viņas pirmais jautājums bija: «Es saprotu, mēs runāsim par kāzām?». Kā izrādās, viņa ir četru profesiju pārstāve – kāzu vadītāja un organizatore, vizāžiste un stiliste, peldēšanas trenere un Dakteris Klauns, kā arī divu bērnu mamma.

Lai dzīvē nebūtu rutīnas

Sākot no maija, Liene savus pārējos darbus pakārto tam, lai vairāk laika izbrīvētu kāzu organizēšanai un vadīšanai. Peldbaseinā viņa strādā no septembra līdz maijam, kāzas organizē un vada no maija līdz septembrim. «Ja kādam mani izdodas pierunāt, tad es novadu kāzas arī novembrī vai janvārī, bet tā daru ļoti maz,» uzsver Liene. Arī Dakterim Klaunam vasarā ir maza pauze uz trīs mēnešiem, tur viņa strādā reizi nedēļā, trīs stundas kā atbalsta personāls gan mediķiem, gan bērniem un ļoti bieži arī vecākiem.

Dēli jau pieraduši, ka viņa brīvdienas pavada kāzās, viņi arī tiek ņemti līdzi, bet, gadiem ejot, Liene sabalansē darbu un ieplāno brīvu nedēļas nogali vasarā. Viņa pie šāda ritma ir pieradusi, jo jau 16 gados sāka strādāt aktīvā tūrisma centrā Eži par spēļu tiesnesi dažādos pasākumos. «Man tur ļāva izaugt līdz nodaļas vadītājai, un tas bija laiks, kad es sāku nodarboties ar pasākumu organizēšanu. Visa nedēļa bija saplānota: mācījos vidusskolā, plānoju un vadīju pasākumus, svētdien atpūtos, un pirmdien viss sākās no sākuma. Nekas nav mainījies līdz šim brīdim, vienīgi tas, ka esmu sākusi strādāt savā labā un izvēlējusies nevis vairāku veidu pasākumus, bet nonākusi līdz kāzām,» tā Liene.

Savu nišu meklējot

Sākot strādāt patstāvīgi, bija jāsaprot, kādā virzienā specializēties. «Es meklēju savu nišu, kur darboties, man pasākumu vadīšana un organizēšana bija tik tuva, ka negribēju no tiem atiet pavisam.  Kaut kā izpētīju, ka kāzas ir tas, kas mani uzrunā. Esmu divu dēlu mamma, un dzīvē pietrūka kaut kā sievišķīga. Bērnībā biju saskatījusies visas tās skaistās filmas, tā es kaut kā līdz tam nonācu, bet vienmēr smejos, ka sāku organizēt un vadīt kāzas tāpēc, ka pati bērnībā piecu gadu vecumā reiz biju uz kāzām. Es sāku darīt to, ko pat nebiju redzējusi, tajā pašā laikā to uzskatīju par plusu, jo visu sāku ar savu redzējumu,» skaidro Liene. Viņa kāzas vada jau piekto gadu.

LIENE NAGLE atzīst, ka jaunie pāri aizvien vairāk sāk domāt par sevi, ka tā ir tieši viņu svinīgā diena. Klaida Lielbikša foto

Komentāri
Pievienot komentāru