Nemiers mājā

- 29.Septembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Redzot un dzirdot, kas pēdējos gados notiek globālajā pasaulē ar tā saukto trešo valstu bēgļu izmisīgajiem centieniem atrast sev jaunu dzīves un darba vietu Eiropas Savienībā vai citās attīstītajās valstīs, maz pamazām sākam pierast, ka arī Latvijā un ne tikai galvaspilsētā, bet arī reģionos starp mūsu līdzcilvēkiem nu ir arī citas rases, citu vaibstu un citas ādas krāsas ļaudis.

Mūs aicina būt lojāliem, pretimnākošiem, ļaujot atbraucējiem maz pamazām integrēties jaunajā vidē un sabiedrībā. Vārdos tas liekas it kā saprotami un varbūt pat arī pieņemami, taču reālajā dzīvē un saskarsmē ar citām tradīcijām, citu mentalitāti, citu dzīves filozofiju ne vienmēr viss ir tik vienkārši.

Lūk, piemērs no kaimiņu būšanas Valmierā, kādā Georga Apiņa ielas vēl nesen glauni renovētajā daudzdzīvokļu namā. Skaista ēka ar vienmēr koptu piegulošo teritoriju.

  Pavisam nesen vienā no kāpņu telpām četrpadsmit dzīvokļu iedzīvotājiem bija radušies lieli uztraukumi un nepatīkamas sadzīves neērtības. Tās pamazām sākušas veidoties pirms gandrīz diviem gadiem, kad vienā no izīrētajiem dzīvokļiem ceturtajā stāvā ievākušies divi pakistānieši. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Lasītājs - 29.Septembris, 2020 - 12:06

Paldies Mārai par drosmi to uzrakstīt.

Pievienot komentāru