No Limbažu skolnieces līdz modelei modes galvaspilsētās

- 19.Maijs, 2021
Pie mums un citur
Laikrakstā

Tiekamies ar ALISI ANNIJU DAU­GULI Limbažu Lielezera pludmalē. Šī vieta meitenei ir īpaša, jo, lai arī kur pavadītu lielāko daļu sava laika, šeit viņa jūtas kā mājās. 

Lūdzu, iepazīstini ar sevi tos, kas neko par tevi nezina. 

Principā esmu 12. klases skolniece, bet ārpus skolas esmu modele. Tā vairums mani arī pazīst. Nāku no mazas, aktīvas ģimenes. Man ir vecāks brālis. Pēc rakstura īpašībām, domāju, esmu mērķtiecīga un kautrīga, lai gan cilvēkiem tā parasti neliekas. Esmu sportiska un dziļi domājoša. Bērnībā atšķirībā no citām meitenēm, kas spēlējās ar lellēm, es spēlējos ar mašīnām. Kopā ar brāli un viņa draugiem spēlēju futbolu un kāpu kokos. Vēlāk sāku nopietni nodarboties ar vieglatlētiku, kā arī sapņoju reiz piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Pastāsti, kā sākās tava modeles karjera.

13 gadu vecumā Dziesmu un deju svētku mēģinājuma laikā pavisam negaidīti mani uzrunāja DANDY Models Riga pārstāvis. Mani nofotografēja, jautāja, vai vēlos būt modele, un solīja pēc pāris mēnešiem sazināties. Uztvēru to kā joku, pat nepastāstīju notikušo vecākiem. Atceros, ka tobrīd vēl valkāju breketes un brilles un biju ne sevišķi augstās domās par sevi. Tomēr pēc pāris mēnešiem man patiešām piezvanīja. Aizbraucu kopā ar mammu uz aģentūru, kur man teica, ka manī saskata lielu potenciālu. Lai gan pati tam neticēju, tāpat uztvēru to kā interesantu iespēju un pieklājības pēc piekritu parakstīt līgumu. Pašā sākumā man pārsvarā bija jābrauc uz Rīgu tikties ar citu valstu aģentūru pārstāvjiem un projektu vadītājiem, bet šobrīd jau pati lidoju uz ārzemēm, lai tiktos ar šiem cilvēkiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru