Noslēdzies florbola entuziastu turnīrs

- 19.Aprīlis, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Martā tika aizvadītas Naukšēnu florbola entuziastu turnīra noslēdzošās 6 spēles, kas pulcēja visas turnīra komandas. Diena iesākās ar divām pusfināla spēlēm: ar 8:4 komanda Naukšēnu Rūja pieveica komandu Pēdu nav, otrajā cīņā tikās komandas Egles un Kaimiņi, ar 7:6 uzvaru guva Kaimiņi, nodrošinot sev vietu finālā.

Tālāk sekoja cīņa par 7. vietu, kurā ar rezultātu 10:2 komanda Juniori pieveica komandu Bardaks. Spēlē par 5. vietu uzvaru guva komanda Jeri, pieveicot komandu Rūvena ar 8:4.

Cīņā par bronzas medaļām laukumā devās komandas Pēdu nav un Egles, un ar rezultātu 5:3 uzvaru guva Egles.

Dienas noslēdzošajā spēlē, finālā, par zelta medaļām cīnījās  Kaimiņi un Naukšēnu Rūja. Pirmajā puslaikā vadībā izvirzījās Kaimiņi ar 3:1, bet turpmākajā spēles gaitā Naukšēnu Rūja spēja veiksmīgi atspēlēties, gūstot uzvaru ar 7:5 un izcīnot 1. vietu.

Šādam mazam turnīram atsaucība bija ļoti liela, — nebiju to gaidījis, tāpēc ir nolemts turnīru rīkot arī nākamajā sezonā un šoreiz garāku. Turnīrs varētu sākties jau oktobrī vai novembrī, bet par to sīkāka informācija sekos rudenī.

Ceturtdienās pl. 20 turpināsim florbola treniņus, kur laipni gaidīts ikviens florbola entuziasts.

Liels paldies visām komandām, kas piedalījās, un skatītājiem, kas atbalstīja! Uz tikšanos nākamajā sezonā!

UZVARĒTĀJI. Naukšēnu florbola entuziastu turnīra pirmo trīs vietu ieguvēji un domes priekšsēdētājs Jānis Zuments. Arņa Āboliņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru