Notiek Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības «Stiprais Grifs»

18.Oktobris, 2023
Mūsu drošībai
Laikrakstā

No 16. līdz 22. oktobrim Ādažu militārajā poligonā notiek Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības «Stiprais Grifs» ar mērķi pārbaudīt brigādes kājnieku vienību spēju integrēt netiešo uguns atbalstu uzdevumu izpildē.

Mācības noslēgsies ar kombinēto ieroču kaujas šaušanas vingrinājumu, kas pietuvināts reālajiem kaujas uzdevumiem. Zemessardzes brigādes līmenī šāds augstas sarežģītības vingrinājums notiks pirmo reizi. 

Militārajās mācībās piedalīsies karavīri un zemessargi no visām Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes apakšvienībām, veicot kaujas šaušanu ar bruņojumā esošajiem ieročiem, tādiem kā pašgājējhaubicēm, mīnmetējiem un citām ieroču sistēmām. «Stiprais Grifs» sniegs iespēju pārbaudīt kājnieku vienību komandieru spēju plānot, sinhronizēt uguns jaudu kaujas vidē, piemērojot manevru un taktikas principus.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību norises laikā no 16. līdz 22. oktobrim gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā Ādažu poligonā tiks izmantota gan mācību, gan kaujas munīcija un apgaismes lādiņi. Nacionālie Bruņotie spēki aicina ar izpratni izturēties pret notiekošajām militārajām mācībām.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Komunikācijas daļa


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru