Notikušas starptautiskās militārās mācības "Knight Swift 22"

15.Jūnijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

No 8. līdz 12. jūnijam Jēkabpils un Ogres apkārtnē, kā arī Ādažu poligonā notika iepriekš plānotas starptautiskās militārās mācības Knight Swift 22, kuru laikā iesaistīto vienību štābi veica plānošanas un vadības vingrinājumus, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku savietojamību ar daudznacionālās divīzijas štāba Ziemeļi komandvadības elementiem un sabiedroto valstu vienībām.

Mācību laikā daudznacionālais divīzijas štābs Ziemeļi kopā ar Sauszemes spēku Mehanizēto kājnieku brigādi, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādi, Zemessardzes 3. Latgales brigādi, Latvijā dislocēto Dānijas Bruņoto spēku vienību, ASV Bruņoto spēku artilērijas brigādi trenēja un pārbaudīja komandvadības elementus un procedūru savietojamību. Atšķirībā no citām štābu mācībām vienības veica arī apvidus izlūkošanu uz zemes un no gaisa, izmantojot militāros helikopterus.

MĀCĪBĀS KNIGHT SWIFT ciemojās arī Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (centrā) kopā ar savu vietnieku Ričardu Gailumu (no kreisās), pārliecinoties, ka tiekam profesionāli prasmīgi aizsargāti. Aivja Stračinska foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru