"Ozola" kopsapulcē jubilejas reizē

- 23.Janvāris, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Piektdien notika Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols šī gada pirmā kopsapulce. Šī bija īpaša reize, jo tieši pirms 30 gadiem – 1994. gada 26. janvārī, sanākot kopā pulciņam toreiz Valmierā pazīstamu uzņēmēju, tika parakstīts protokols par privāt­uzņēmēju apvienības Ozols dibināšanu.

Kopsapulce sastāvēja no divām daļām. Pirmajā – informatīvajā – piedalījās arī ciemiņi. No Rīgas bija ieradies gan stāža, gan gadu ziņā jaunais klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis kopā ar dažiem saviem palīgiem, tāpat klāt bija arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Otrā kopsapulce, kā jau tas pieklājas līdzīgām organizācijām, bija veltīta apvienības iekšējām lietām, pārskatiem par aizvadīto gadu un kārtējām Ozola vadītāja vēlēšanām. 

Ministrs informēja par situāciju KEM, jau pašā sākumā uzsverot, ka ministrija nav pabeigta, jo pagaidām ministrijā vēl nav vides bloka, kuru KEM vajadzētu pārņemt no VARAM. Patlaban ministrija strādā pie Nacionālā klimata plāna, kurā vajadzētu salikt patiešām jēgpilnas lietas. Šo plānu gaidot arī finanšu sektors, līdz ar to šī plāna veidošanā jāiesaista plaša sabiedrība un arī nevalstiskās organizācijas.

MINISTRS PIE VALMIERAS NOVADA UZŅĒMĒJIEM. Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis piektdienas vakarā kopā ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku bija viesi Valmieras uzņēmēju apvienības Ozols pirmajā 2024. gada kopsapulcē. Kopbildē pirms ministra došanās uz Rīgu (no kreisās) Ozola biedrs un novada pašvaldības deputāts Kaspars Kļaviņš, Ozola prezidents Jānis Ūlis, Jānis Baiks, KEM ministra biroja vadītāja Krista Garkalne, Kaspars Melnis, Saeimas deputāts un Ozola biedrs Harijs Rokpelnis, KEM parlamentārais sekretārs Jānis Irbe un Saeimas deputāts un Ozola biedrs Jānis Grasbergs. Foto no apvienības Ozols arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru