Pacientiem ērtākas gultas

- 2.Novembris, 2018
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīcā līdz gada beigām visas pacientu gultas diennakts stacionārā un dienas stacionārā tiks nomainītas pret jaunām.

GULTAS ir daudzfunkcionālas, elektroniski regulējamas un pacientiem drošākas. Māsas palīdze Liena Lasmane palīdz demonstrēt jauno gultu priekšrocības.

Gultas būs daudzfunkcionālas, elektroniski regulējamas un pacientiem daudz drošākas.

Pirmās jaunās gultas jau uzstādītas neiroloģijas nodaļā ar insulta vienību. Ņemot vērā nodaļas specifiku, te pacientu gultas aprīkotas ar kombinētiem pretizgulējumu matračiem, ar funkcijām, kas atvieglo daudzu terapeitisko un diagnostisko procedūru veikšanu nekustīgiem un mazkustīgiem pacientiem, nepārvietojot viņus uz speciāliem ratiem. Nepieciešamības gadījumā gultām ērti uzcelt sānu malas, radot pacientam papildu drošības sajūtu.

«Māsas un māsas palīgi jau novērtējuši jauno gultu daudzās priekšrocības pacientu aprūpē,» stāsta neiroloģijas nodaļas virsmāsa Inta Sīka. Ar ērti lietojamu pulti gulta paceļama augstāk, lai darbinieks ergonomiski pareizi var izdarīt, piemēram, injekciju vai pievienot «sistēmu», un pēc tam nolaist zemāk.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru