Pagaidām īsti neslīd

27.Novembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā sestdienā Siguldā sākās vīriešu bobslejs – pirmais Pasaules kausa posms divnieku ekipāžām, kurā dominēja vācieši – pirmajās divās vietās Frīdrihs un Lohners, trešajā šveicietis Mihaels Fogts.

Šoreiz Siguldā startēja tikai 13 ekipāžas, jo pandēmijas dēļ uz Eiropu nevarēja atbraukt ASV un Kanādas sportisti, tāpat nestartēja Koreja un Ķīna. Krievijas bobsleja komanda atrodas Covid 19 karantīnā tepat Siguldā, savukārt briti pēdējā brīdī, pēc pozitīva Covid 19 testa kādam no komandas, nevarēja atbraukt uz pirmo posmu. Toties ierindā bija visi spēcīgākie bobslejisti, ieskaitot vāciešus ar olimpisko un daudzkārtējo pasaules čempionu Frančesko Frīdrihu priekšgalā. No elites patiesībā nebija vien kanādieša Džastina Kripsa, dalībnieku sastāvs līdz ar to tāpat spēcīgs.

Latvijai pēc pērnās sezonas rezultātiem nu trīs starta vietas, gluži kā Vācijai, un tās ir vienīgās valstis pasaulē, kas ik mačos varēs pieteikt trīs ekipāžas. Mūsējie to Siguldā arī izmantoja, ik reizi rotējot trešos pilotus. Sestdien Latviju Pasaules kausā pārstāvēja Oskars Ķibermanis/Matīss Miknis, Ralfs Bērziņš/Arnis Bebrišs un Dāvis Kaufmanis/Ivo Dans Kleinbergs, bet olimpiskais čempions Oskars Melbārdis pildīja trases iebraucēja pienākumus. 

OSKARAM ĶIBERMANIM ir par ko padomāt. Bobslejs.lv foto.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru