Paipusu Parks vienīgais Eiropā piedāvā nakšņošanu hamakos

- 28.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pēdējā laikā daudz pozitīvu atsauksmju no rūjieniešiem nācies dzirdēt par KRISTĪNI un EDGARU BOLĒM un viņu izveidotā «Paipusu Parka» sportiski radošajām aktivitātēm, bagātinot dažādus novada pasākumus. Šovasar viņi jau ir gādājuši par aizraujošu laivu braucienu, izklaidējošu velobraucienu, atraktīviem uzdevumiem «Citādos saldējuma svētkos», un nesen viņi jautrākus padarīja Rūjienas novada sporta svētkus Jeru skolas sporta laukumā. Liesma devās ciemos uz Jeru pagastā esošo Paipusu muižu. Tās tagadējie saimnieki ir Edgara vecāki, kuru bioloģiskā saimniecība «Arumi» – plašā apkaimē pazīstamie asinsdesu ražotāji.

Ne tikai uz papīra, bet arī dabā

Kad norunātajā laikā, izbraucot cauri skaistiem mežiem, nonācām pie senās Paipusu muižiņas, bija pārliecība, ka tur plašajā un koptajā sporta laukumā arī mūsu saruna ar Kristīni un Edgaru notiks, jo zinājām, ka jau gadiem ilgi Edgars palīdz vecākiem Inetai un Laimonim Paipusu muižā organizēt kristīgās vasaras nometnes bērniem. Bet – nekā! Abi jaunie cilvēki mūs laipni aicina uz seno Paipusu muižas parku, kur savulaik esot pat notikušas zaļumballes. Redzot, kā nu tagad tajā krūmi un pamežs izcirsts, nezāles izpļautas un zemes kukuržņi pielīdzināti, top skaidrs, ka senajam Paipusu parkam ir iedota otrā elpa. Bet tas vēl nav viss – Kristīne un Edgars, domājot par parka izmantošanas tālāko attīstību, ir jau radījuši tam savu, itin mūsdienīgu pievienoto vērtību.

 

PIETURA ATPŪTAI. Kristīne un Edgars Boles, izrādot «Paipusu Parka» piedāvājumu – nakšņošanu hamakos. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru