Par dažām satiksmes aktualitātēm

- 17.Jūlijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Valmieras pašvaldības Satiksmes drošības komisija regulāri saņem iesniegumus no valmieriešiem. Patlaban ik pa brīdim ir sūdzības no iedzīvotājiem par Valkas ielas un Raiņa ielas krustojumu pie Sadales tīkla ēkas.

Savulaik tur bija pat rotācijas apļa projekts, taču uz kaut kā aizķērās... Neteiksim, ka visas dienas garumā šeit būtu intensīva kustība, bet tieši rītos un darba dienas beigās. Un ja vēl ir nepieciešamība izdarīt kreiso pagriezienu... Varbūt situāciju šajā krustojumā varētu glābt luksofors? Rīta pusē visi brauc uz darbu Valmierā, tad intensīva kustība ir no Valmieras apvedceļa pa Raiņa ielu centra virzienā. Katrā ziņā šis jautājums ir starp aktuālajiem Satiksmes drošības komisijā, personīgi es šo krustojumu vērtētu kā bīstamu. It kā tas ir pat labi pārredzams, taču brīžos, kad mašīnu koncentrācija tur ir liela, zināmas problēmas Valkas ielas un Raiņa ielas krustojumā tomēr rodas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Jusis - 17.Jūlijs, 2020 - 12:04

Elementāri ,vispār likvidēt "kreisos pagriezienus",visos Latvijas ceļos.Tālāk ,beigt braukt ar personisko transportu uz darbu ,veikaliem u.t.t. ,tam paredzēts sabiedriskais transports ar personisko jābrauc ekskursijās ,uz kapu svētkiem laukos ,uz slimnīcu ja ekstrēms notikums u.t.t. ,tālāk ,jāaizliedz novietot auto ielas malās stāvēšanai ilgāk kā 30 min ,kamēr iepērkas ,vai ieskrien dzīvokli pēc kādas mantas ,tam ir maksas stāvvietas un ja nav tad jābūvē ,tagad ir tās stāvvietas kā torņi 20 stāvos un vietas pilsētā pietiktu ,jaunajās mājās jābūvē pazemes garāžas un agrāk celtajās daudzstāvju māju pagalmos ari jābūvē pazemes autostāvvietas ,pagalmi lai paliek bērnu rotaļlaukumiem ,ielas domātas satiksmei ,ne ielas malas ,viena josla aizņemta ar stāvošiem auto ,kuri tur stāv visu diennakti vai vismaz dienas tumšajā laikā.Ielām pamatā jābūt atbrīvotām no autostāvvietām un auto jāstāv daudzstāvu novietnēs vai zem dzīvojamām mājām pazemē. JA cilvēkiem nav līdzekļu būvēt zem padomju laika mājām garāžas(stāvvietas), vai novietot mašīnas maksas stāvvietās pilsētā ,tad jāatsakās no auto un viss. Uz darbu ar sab. transportu un laukiem ar īrētu auto.

Jusis - 17.Jūlijs, 2020 - 12:09

Sagaidu ,ka daudzi mani kritizēs un saukās par Kremļa aģentu, bet ielas un pagalmiem nav jābūt auto novietnēm ,un ja naudas nav stāvvietu izbūvēm ,vai maksai par šādu stāvvietu izmantošanu ,tad jāatsakās no peronīgā auto un viss, nepieciešamības gadījumā ir autonoma.

Elīna - 21.Jūlijs, 2020 - 10:26

Pilnīgi piekrītu. Autostāvvietas pilsētas centrā ir noiets etaps.

Pievienot komentāru