Par Prezidentu kā valsts simbolu*

- 17.Septembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

12. augustā man bija tas prieks būt Rīgas pilī uz konferenci, veltītu Latvijas otrā prezidenta, sabiedriskā darbinieka, savulaik aizsardzības ministra un Rīgas galvas, jurista, krietnā latvieša Gustava Zemgala 150. gadskārtai.

Uz šo konferenci bija iespējams pieteikties jeb akreditēties ikvienam žurnālistam. Jūs neticēsiet! – biju vienīgā. Mani amata brāļi un māsas acīmredzot bija devušies nopietnāku sižetu meklējumos. Lai tā būtu!

Vakarā, kā parasti, ieslēdzu sabiedrisko televīziju, jo es tai uzticos, tā man ir viens no objektīvākajiem informācijas avotiem. Tīklos nesiroju un, ziniet, – iztieku. Redakcijā ik pirmdienu un otrdienu apmaināmies ar informāciju, cits citam stāstām, ko interesantu esam izlasījuši. Pēteris Karlsons, mūsu pastāvīgo rubriku «Latvija dienu ritumā» veido, izmantojot LETA ziņas, uzticamus portālus un pārbaudītu informāciju. Plašākam un dziļākam notikumu izklāstam aicinām uz intervijām nozaru speciālistus. Varam lepoties ar saviem politiskajiem komentētājiem – Juri Lorencu, Salliju Benfeldi, Kārli Streipu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru