Par rīta vektoru no TV ekrāna

- 3.Novembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Tagad modīgi publiskās politiķu runās izmantot terminus no visurienes, izņēmums nav arī vektors, par kuru savulaik mācījos augstākajā matemātikā. Manā izpratnē tas joprojām ir kaut kāds kopīgs virziens darba dienas ieskaņai, nu, piemēram, tāds, ko man, pavisam neitrālam televizora vērotājam, iedod tur redzētais un dzirdētais.

Esmu regulārs TV pārraižu rīta fans, kura interesi zilajā ekrānā paustā informācija piesaista laikā no apmēram septiņiem līdz astoņiem. Jau labu laiku esmu par savējo rīta kanālu izvēlējies Latvijas Televīzijas pirmo programmu – tīri subjektīvi man Rīta Panorāmas cilvēki, īpaši jau komplekts Gustiņš&Linda, šķiet dabiskāki savās cilvēcisko emociju izpausmēs par alternatīvām privātajos kanālos...

Šoreiz gan netaisos komentēt abu man simpātisko LTV1 ekrāna personību darbību, labprāt padalīšos ar lasītāju viedoklī par to saturu, ko man – tā teikt, rīta noskaņai vai darba dienas ieskaņas vektoram – piedāvāja viņnedēļ gandrīz katru rītu ekrānā redzētais. 

Protams, visa rīta programma sastāv no dažādiem sižetiem. Man nav pretenziju, ka allaž  tiek sniegta informācija par visas pasaules bēdu Covid-19.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru