Paraksta sadarbības līgumu

- 3.Decembris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Vidzemes Augstskola (ViA) parakstīja sadarbības līgumu ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru (LLKC). Turpmākā sadarbība paredz savstarpēju zināšanu pārnesi, ņemot vērā digitalizācijas attīstības tendences.

Sadarbība plānota mūžizglītības jomā un mūsdienu informācijas tehnoloģisko risinājumu integrēšanā tautsaimniecībā, kā arī citos projektos. «Mēs redzam, ka tehnoloģijas un zināšanas ir galvenais konkurētspēju ietekmējošais faktors. Lai radītu produktus un pakalpojumus, kas spēs konkurēt globālajā tirgū, nepieciešama starpnozaru sadarbība starp uzņēmumiem, izglītības iestādēm un institūcijām. Esam atvērti jauniem izaicinājumiem un vēlamies veidot sadarbību ar Vidzemes Augstskolu, lai izglītotu LLKC konsultantus informācijas tehnoloģiju lietojumā. Jo zinošāki būs LLKC darbinieki, jo veiksmīgāk dažādos procesos varēsim iesaistīt lauksaimniekus,» saka LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis.

PARAKSTOT SADARBĪBAS LĪGUMU. Priekšplānā ViA rektors Gatis Krūmiņš un LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis. ViA foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru