Pat hokejistus taču pērk un pārdod...

- 30.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

It kā pavisam parasta biznesa ziņa: kārtējā uzņēmumā ir nomainījušies kārtējie saimnieki. Taču kāpēc man tas raisa satraukumu un aizdomas: kas aiz visa tā slēpjas? Galu galā, tā ir «VALMIERAS stikla šķiedra»...

Mēs, latvieši, esam kārtīgi izmalti vēstures dzirnakmeņos, tāpēc no jebkādām pārmaiņām neko labu negaidām. Protams, tas mazina iespēju nepatīkami vilties, bet vai mūsu pesimisms tomēr nav pārāk hronisks? Varbūt vienkārši teatrāls? Šādas ziņas vienmēr uzjunda saldkaisli paš­apmierināto meldiņu: «Ai, mums  pašiem jau sen te nekas nepieder! Ak, mēs jau te esam tikai darbaspēks, mēs jau te vairs neko nenosakām...» (Ērts attaisnojums aizmirst, par kādiem dienderiem, blēžiem un mākoņstūmējiem paši balsojām Saeimas vai domes vēlēšanās...) 

Akciju sabiedrības VSŠ īpašnieki* ir nolēmuši pārdot uzņēmuma kontrolpaketi Luksemburgas alternatīvo ieguldījumu fondam Duke. Šis ir ļoti komplicēts darījums, jo tā paveikšanai jāsaņem atļauja gan no ASV Maksātnespējas tiesas, gan no Vācijas tirgus konkurences uzrauga. Veiksmīgs noslēgums būs arī ļoti atkarīgs no uzņēmuma kreditoru piekrišanas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru