"PATA": gan biznesam, gan sabiedriskajam labumam

- 4.Aprīlis, 2023
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

Sestdien PATA kokmateriālu veikals Valmierā strādāja īpašā režīmā, kad apmeklētāji, kuri ieradās lielākoties kuplā ģimenes pulciņā, vienlaikus varēja iepazīties gan ar PATA piedāvājumu terases izbūvei, gan arī ikviens – liels vai tik mazs, kurš jau spēj saprātīgi rīkoties ar āmuru un naglām, – varēja no uzņēmuma piedāvātā koka pusfabrikātu komplekta uzmeistarot pats savu putnu būrīti, ja iepatikās šis darbiņš, pat vairākus.

Veikala darbinieki bija parūpējušies par izejmateriālu, būrīša sanaglošanai nepieciešamie dēlīšu komplekti, ar līmlenti apjozti, jau gaidīja lielos un mazos meistarus. Kad Liesma ieradās Patversmes ielā 9 lielajā PATA kokmateriālu veikala placī, angārā jau čakli klaudzēja vairāki āmuri. Visu laiku, kamēr arī žurnālists atsvaidzināja savas prasmes putnu mājokļa gatavošanā, ar būrīšiem darbojās vismaz pāris ģimenes. Lielākoties tēvi ierādīja savām atvasēm, kā āmurs pareizi rokā turams un kā nagla taisni dēlītī dabūjama...

GATAVI LIETOŠANAI! Gatis Lovkins tikko ar īpašu PATA zīmogu apstiprinājis, ka abi izgatavotie būrīši gatavi doties uz savām darba vietām, lai gaidītu  iemītniekus, piemēram, mušķērājus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru