Pēctecība ir zelta vērta

- 25.Februāris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Valmieras 2. vidusskola ir vienīgā mācību iestāde Valmieras novadā un noteikti retums Latvijā, jo zem viena jumta šeit zināšanas iegūst gan bērnudārznieki, gan vidusskolēni. Saruna ar skolas direktoru ANDREJU GLUHOVU par izvēlēm, izaicinājumiem un pārbaudījumiem, kas pašlaik skar izglītības nozari un katru tajā strādājošo. 

Vai esat mēģinājis Valmieras 2. vidusskolu citiem raksturot? Kāda tā ir? 

Mēs esam kā ģimene. Te ir sadarbība, vērtības, tradīcijas, paaudžu sadarbība un paaudžu maiņa. Ja ir runa par stipru ģimeni ar savām saknēm un nākotnes redzējumu, jā, tad Valmieras 2. vidusskola tāda ir. Vai liela ģimene? 

Kopā esam virs 500. Mazie bērni, sākumskola, pamatskolas klases, vidusskolēni. Tagad esam visi kopā, vienos gaiteņos, tuvu blakus (skolas daļā, kur iepriekš bija izvietotas pirmsskolas grupas, notiek remonts – I.K.). Un tā ir jauna pieredze arī vidusskolēniem. Viņi kādreiz mazos satika sporta zālē, ēdamzālē, bet tagad viņi redz, kā divgadnieki smejas, kā raudādami iet augšā pa kāpnēm, un tas ir tik pareizi! Tās ir patiesas emocijas. Man nekad nav patikusi izolēta, sterila vide. Man ļoti patīk, ka skolā var izjust visu emociju spektru, tas liek visiem aizdomāties, cik pasaule ir dažāda, plaša.

DAUDZPUSĪBA ir Valmieras 2. vidusskolas pievienotā vērtība, kuru veidojis kolektīvs, zinoši pedagogi, skolēni, vecāki, – saka skolas direktors Andrejs Gluhovs. Foto no personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru