Pie tukšām tribīnēm

- 2.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Pirmdienas rītā, pārrunājot nedēļas nogales sporta notikumus, kolēģis Guntis bija norūpējies par mūsu peldētāju startiem, jo aizvadītajās Latvian Open sacensībās Ķīpsalas baseinā labākus rezultātus par Latvijas izlases dalībniekiem sasniedza Baltkrievijas un Igaunijas sportisti – vai tad viņiem kas citādāks nekā mūsējiem?

To, vai peldēšanā esam Baltijas valstu astē, parādīs mačsacīkste Klaipēdā šīs nedēļas beigās, taču grūtus laikus pārdzīvo arī citi sporta veidi. Lai atceramies kaut vai sieviešu un vīriešu basketbola izlašu pavisam neseno nekvalificēšanos Eiropas čempionāta finālturnīram, izšķirošās spēles aizvadot savā laukumā. Par meitenēm gan jāteic, ka viņas cīnījās līdz galam, pat pārsniedzot nepieciešamo punktu starpību, diemžēl šajā reizē visu izšķīra sāncenšu savstarpējo maču rezultāts. Toties vīru sniegumu negribas īsti pieminēt, lai arī laukumā devās teju vai visi šobrīd veselie meistarīgākie spēlētāji, kuriem bija pa spēkam uzveikt gan bulgārus, gan grieķus. Tomēr tā nenotika, tāpēc domāju, ka man piekritīs daudzi sporta draugi – ar tādu spēli mūsējie nebija pelnījuši piedalīties finālturnīrā.

Nupat noslēdzās 2020./2021. gada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā sezona, kurā Rīgas Dinamo parādīja vājāko sniegumu līgas 13 gadu pastāvēšanas vēsturē, 60 spēlēs gūstot tikai piecas uzvaras pamatlaikā, divas papildlaikā un divas pēcspēles metienos, kā arī vienu punktu izcīnot septiņos papild­laikā un trīs pēcspēles metienos zaudētajos mačos un ar 28 punktiem ieņemot pārliecinoši pēdējo vietu Rietumu konferencē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru