Piedzīvot patiesu un iespaidīgu Baznīcu nakti

- 3.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Es būšu ar tevi» (Jozuas 3:7). Ar šādiem Bībeles vārdiem šogad notika astotās Baznīcu naktis, un jau sesto gadu pēc kārtas arī Rūjienas Sv. Bērtuļa baznīca piedalās šajā kristīgās kultūras notikumā, kas vienoja 110 baznīcas visā Latvijā. 

Šajā gadā daudzie valstī noteiktie ierobežojumi uzlika mums pienākumu pārskatīt pasākuma norisi un organizāciju, lai, atbildīgi rīkojoties, tomēr varētu sagādāt patīkamu piedzīvojumu draudzes un pilsētas ļaudīm, kā arī ciemiņiem. Un tas izdevās – pateicoties mūsu aktīvajai draudzes loceklei Ivetai Auniņai, kuras enerģija, izdoma un profesionalitāte sagādāja pārsteigumu pilnu programmu! 

29. maijā jau no pl. 12 līdz ar pirmajām zvanu skaņām atvērtā baznīca uzņēma neskaitāmi daudz interesentu, kurus laipni ar stāstiem par baznīcu un draudzi sagaidīja draudzes locekļi – baznīcas dežuranti. Vakarā pl. 18 ar zvanu skaņām tika ieskandināts Baznīcu nakts notikums. Mācītāja Edgara Graudiņa video uzruna par apsolīto zemi, par to, kā Dievs visos laikos ir uzklausījis savas tautas lūgšanas, dodot apsolījumu būt kopā ar tiem līdz pasaules galam, ar svētības vārdiem šim vakaram lika katram klausītājam gan klātienē, gan arī attālināti sajust šī brīža vienotību. 

GRUPA «JORSPEIS». Par fizisko blakus būšanu vienam ar otru. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru