Piektdien un sestdien Valmierā būs interesanti

14.Maijs, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Jau vairākus gadus desmitus Vidzemē nav plašāka un ekspozīcijas ziņā nopietnāka uzņēmējdarbības rezultātu atrādīšanas pasākuma par Valmierā – šonedēļ piektdien un sestdien – tradicionāli notiekošajām Vidzemes Uzņēmēju dienām. Šogad izstāde notiks jau 22. reizi, par šo pēctecību ļoti gandarīts ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas vadītājs JURIS SLEŅĢIS, īsā sarunā ar Liesmu ieskicējot galvenās piektdien un sestdien Valmierā gaidāmās aktualitātes. Kā zināms, jau tradicionāls LTRK sadarbības partneris izstādes rīkošanā ir arī Valmieras pašvaldība.

Ar katru nākamo gadu Vidzemes Uzņēmēju dienu nozīme tikai pieaug...

Gribu uzsvērt, ka pa šiem gadiem mūsu rīkotās reģionālās izstādes Vidzemes Uzņēmēju dienas pārtapušas no sākotnēji vairāk valmieriska līdz tagad īsti reģionālam pasākumam, to apliecina jau pats nosaukums. Mūsu piedāvājums kļuvis tik plašs un dalība tajā tik saistoša dažādiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, ka šodien ar pašreizējo ekspozīcijai izmantojamo platību vairs visus gribētājus pieņemt nevaram. Jau otro gadu papildus izmantosim laukumu pie Hanzas sienas, taču arī ar to ir par maz! Šī problēma, manuprāt, Valmierā patlaban jau kļuvusi gana aktuāla, par tās risinājumu steidzami jāsāk domāt. Bizness tomēr ir atspulgs visai mūsu dzīvei un labklājībai, mums jāsāk domāt arī par viņiem – uzņēmējiem. Un izstāde Vidzemes Uzņēmēju dienas ir viena no formām, kur mēs, uzņēmēji no mazītiņa ražotāja līdz lielām kompānijām, varam izpausties ne tikai paši savās mājās, bet arī parādīt savas veiksmes un savas iespējas mūsu viesiem.

Varbūt varētu vēl izmantot mājražotājiem teritoriju aiz pilsētas domes ēkas līdz Valmieras muzejam?

Tas īsti nav mūsu mērķis. Mājražotājiem plašākas iespējas sevi parādīt noteikti arī turpmāk būs Simjūda tirgus, tāpat dažādi citi tirdziņi, kas notiek Valmierā, piemēram, pilsētas svētkos. Tad galvenais uzsvars ir tieši uz amatniekiem un mājražotājiem.

DALĪBA IZSTĀDĒ – LIELISKS TRAMPLĪNS CEĻĀ UZ VEIKSMI BIZNESĀ. Kā Liesmai nesen atzina biedrības Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola valdes loceklis Ojārs Beķeris, pērn ļoti veiksmīga izrādījusies doma atvest uz izstādi Valmierā tikko izgatavoto pontonlaivu Made Marija – jau pirmajā darbības gadā Burtniekā pārvadāto ekskursantu skaits pārsniedzis tūkstoti!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru