eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Jauns darba zirdziņš

RE

RENĀTE BIEZĀ

Autors • 26.05.2016.

Jauns darba zirdziņš
Burtu izmērs
Jauns darba zirdziņš

Mazsalacas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas saimnieciskais vadītājs Inguss Reiners, rādot ieguvumu, stāsta: «Esam gandarīti par mūsu autoparka papildinājumu ar šo automašīnu! Tā ir ļoti ērta, izturīga, parocīga un, pats galvenais, — tai ir spēcīgs motors un liela kravas kaste.»

Uzzinām, ka no Vācijas atceļojušais auto pagaidām vēl nekalpo pilsētas sakopšanā, jo tiek rūpīgi gatavots tehniskajai apskatei. Par automašīnas tehnisko stāvokli gādā Ingusa kolēģis mehāniķis Mārtiņš Vanags. «Man ir tikai viens uzticams mehāniķis, no kura zinu, ko sagaidīt,» tā par Mārtiņa profesionālajām prasmēm saka Inguss.  «Ar Mārtiņu arī šis auto būs drošās rokās!»

NELIELS, BET SPĒCĪGS! Tā Vācijas draugu dāvināto Mercedes Benz lakoniski raksturo Inguss Reiners ( no labās) un Mārtiņš Vanags. Jāņa Līgata foto

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.