eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Vienaudži sarūpē sporta inventāru

IL

Ilze Kalniņa

Autors • 06.05.2016.

Vienaudži sarūpē sporta inventāru
Burtu izmērs
Vienaudži sarūpē sporta inventāru

«Kaut ko mainīt, iegādāties, zinot, ka ziedotā nauda nonāks labdarībai, ir gandarījums,» sacīja Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi, kuri pašu organizētajā tradicionālajā labdarības nedēļā šoreiz bija sarūpējuši lielu pārsteigumu Valmieras invalīdu biedrības «Saulīte» bērniem, pusaudžiem un jauniešiem.

«Skolā labdarības nedēļā katru gadu  izvirzām jaunu labdarības mērķi, un šogad par to kļuva bērnu un jauniešu invalīdu biedrības «Saulīte» vajadzības. Kā mums izdodas? Ir liela atsaucība. Nesām no mājām lietas, kas varbūt pašiem vairs nav tik vajadzīgas, bet citiem var noderēt. Par ziedojumiem tās skolā tika pārdotas. Bija arī labdarības koncerts, kurā ieeja bija par ziedojumiem, savācām nepilnu tūkstoti, par šo summu iegādājāmies visu, ko šeit var redzēt: inventārs, kas nepieciešams rehabilitācijai, sporta spēlēm, citām aktivitātēm. Priecājamies, ka bērni te varēs interesantāk pavadīt laiku, un  paši esam gandarīti, ka labdarības nedēļā iesaistās visa skola,» sacīja Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidente Simona Šmite, savukārt biedrības «Saulīte» valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone bija aizkustināta un nespēja valdīt emocijas: «Esmu pārsteigta, pat tā kā šokā, ka bērni tik daudz var izdarīt citu bērnu labā! Mums viss sarūpētais ļoti noderēs. Visu inventāru varēs izmantot  arī jaunieši, kuri ikdienā apmeklē dienas centru «Stropiņš».»

BOČIA, BASKETBOLĀ, VINGROŠANĀ UZ BUMBAS un citās sporta nodarbībās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām tagad izmantos viesturiešu sarūpēto inventāru. Jāņa Līgata foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Dzīvesstils 07.08.2026.

    Komsi – čau-čau puika no Somijas. Ik vasaru Valmierā

  2. Viesis 07.08.2026.

    «Dzīve ir skaista!»

  3. Sabiedrība 07.08.2026.

    Pusaudžu resursu centram Valmierā – 5!

  4. Sports 07.08.2026.

    «Salacas Mauciens» aicina uz leģendāru nakts piedzīvojumu

  5. Kultūra un izklaide 07.08.2026.

    Izzinot rumāņu unikālos kreklu izšuvumus

  6. Kultūra un izklaide 07.08.2026.

    Festivāls ielīksmo pilsētu

  7. Pilsētās un novados 11.08.2026.

    Turpina sakārtot tiltus – šogad remontēs piecus

  8. Sports 07.08.2026.

    Izlases vārtsargi nav glābēji Daliņā

  9. Nedēļas nogale 07.08.2026.

    Laikmetīgās mākslas izstāde Strenčos

  10. Kultūra un izklaide 11.08.2026.

    Atvasaras noskaņu Valmierā ieskandinās «Burkānciema mūzikas svētku» noslēguma koncerts