Pinoties "meistarībā"

- 18.Februāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Sporta pasaulē ir tāds termins – sapinās meistarībā, ko lietojam brīžos, kad komandu spēlēs drošās situācijās tikmēr tiek kombinēts, kamēr pretinieks paspēj atgriezties aizsardzībā, un vārtos vai grozā raidītā bumba mērķi nesasniedz. Šobrīd kaut kas stipri līdzīgs vērojams valdības rīcībā, kaut gan vēl pirms dažiem mēnešiem visi staigāja lepni izslējušies, stāstot anekdotes par igauņiem, kuru galvenā problēma esot zemais ar Covid inficēšanās līmenis Latvijā. 

Taču, tiklīdz arī pie mums saslimstības gadījumu skaits sāka strauji augt, izrādījās, ka cīņā ar pandēmiju esam daudz bezspēcīgāki par kaimiņiem. 

Vajadzēja vainīgo, kam uzvelt atbildību par notiekošo, un tāds tika atrasts veselības ministres Ilzes Viņķeles personā, jo, raugi, vasarā neesot izstrādāta nozares stratēģija un vakcinācijas plāns. Daniela Pavļuta stāšanās amatā sakrita ar pirmo vakcīnu parādīšanos Latvijā, tomēr atkal bēda – vakcīnu pieprasīts par maz, un tās pašas tiek ievadītas tik lēnā tempā, ka ar steigu jādibina Vakcinācijas projekta birojs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru