Pirtiņas no Valmiermuižas visai Baltijai

Liesmā ar viņu pirmā intervija bija tālajā 2016. gadā, kad viņš, rīdzinieks IĻJA STAROSTINS, bija Valmiermuižā Vanagos īrētās telpās tikko uzsācis savu biznesu.

Lepnā vientulībā, pats darot pilnīgi visu, puisis no virpotiem priedes baļķiem gatavoja pirmās pirtiņas, liekot lietā algotā darbā guļbūvju firmā gūtās iemaņas. Šodien Iļja, nu jau 34-gadnieks, ik pa laiciņam Facebook prezentē kārtējo savā firmā Filwud izgatavoto un uzstādīto pirtiņu, taču mūsu pirmo sarunu nav aizmirsis, tāpēc laipni atsaucas uz intervijas piedāvājumu.

Vai tu pa šiem gadiem esi strādājis arī ar baltkrievu un krievu baļķiem? Vai arī izmanto tikai Latvijas kokmateriālus?

Baļķi man bijuši un joprojām nāk tikai no Latvijas. Jā, vienubrīd izmantoju kaut kādus baltkrievu zāģmateriālus. Kad kokmateriālu cenas uzlēca reiz divi, kad man bija līgumi saslēgti, ievērtējot Jaungada atlaides, tad nācās pašam piemaksāt, lai uzbūvētu. Dēļus un citus zāģmateriālus iepērku tikai no Latvijas ražotājiem.

VISS PAŠAM SAVS. Iļja Starostins ir priecīgs par to, ka septiņos gados spējis ne tikai nostabilizēties virpoto guļbūvju tirgū, bet arī būtiski attīstīt ražošanu, iztiekot vien ar paša nopelnīto.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru