Plaknei pietiek ar trim punktiem

- 18.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Nav jau tāda viena skaidra likumību saraksta, pēc kāda būtu jāvadās jaunās valdības veidošanas procesā. Latvijā tas tradicionāli ir ļoti atvērts, un visi runā ar visiem.

Tāpēc kaut kas līdzīgs ir noticis arī šobrīd. Šķiet, ka dažu mediju ofensīva panākt četru partiju valdības koalīciju pagaidām nav nesusi nekādus īpašus rezultātus, šobrīd izskatās, ka dominējošais variants laikam tomēr būs triju sarakstu koalīcija – Jaunā Vienotība, Apvienotais saraksts un Nacionālā apvienība. Jokojot esam konstatējuši, ka plaknei jeb tās definēšanai ir nepieciešami trīs punkti. Domāju, ka drīzāk būs šis triju punktu variants. Tas arī no lēmumu pieņemšanas viedokļa tomēr ir saprotamāks, tāpēc ka ideoloģiskās atšķirības starp šiem trim koalīcijas dalībniekiem ir ievērojami mazākas nekā tad, ja tur pievienojas arī Progresīvie.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Valmierietis - 20.Oktobris, 2022 - 22:31

Plaknei pietiek... Tiktāl Ikstena vērtējumam piekrītu Bet tieši plaknē nekad un nekur nebūs vietas Gaiziņam, kur nu Munameģim, ja kāds šajā valdībā nāk ar ekonomikas straujas pacelšanas modeli un centieniem izaugsmē panākt kaut vai Igauniju Tādiem darbiem ir vajadzīga piramīda ar daudz vairāk stabilitātes punktiem nekā pietiek plaknei

arī valmierietis - 21.Oktobris, 2022 - 21:51

Par Gaiziņu var piekrist. Taču šobrīd visiem ir skaidrs, ka ceturto partneri valdībā nacionāļi un AS nepieļaus. Tikai Krišjānis vēl naivos sapņos sapinies.

Pievienot komentāru