Plānota, taču ne viegla uzvara

- 3.Novembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Mūsu basketbolisti Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas lokālā turnīra otro apli uzsāka, savā laukumā tiekoties ar pirmajā aplī vienīgo pieveikto komandu – LU studentiem. Vīrusa ēnā un tāpēc ārpus VOC halles no mājiniekiem bija treneri Zeile un Amoliņš, pleca trauma joprojām pret basketbolu liek saudzīgi izturēties Dubultam, kamēr viesiem malā sēdēja līderis Zotovs.

Valmiera Glass/ViA – LU 83:73 (16:16, 22:20, 26:15, 19:22)

Ja viesos LU apspēlēta nosacīti pārliecinoši ar 15 punktu starpību (85:70), tad teorētiski arī Valmierā pārsvaram nāktos būt vismaz tuvu 20 punktiem. Taču basketbola bumba ir apaļa, un nosacīti jaudīgākajiem un pieredzējušākajiem ne vienmēr izdodas bez pretestības iedzīt zemē jaunākos un vieglākos svarā. Tā notika arī šajā spēlē.

Sākuši maču ar Rūjienas spānieša Miškas 2/2, viesi neļāva mājiniekiem īpaši atrauties rezultātā, uz valmieriešiem vairākiem jaudīgiem un lieliski izspēlētiem uzbrukumiem atbildot ar sparīgiem caurgājieniem un brīviem tālmetieniem. Valmieriešu liekākais pārsvars pāris reizes sasniedza 4 punktus, taču pirmās 10 minūtes ar grozu noslēdza rīdzinieks Avotiņš – neizšķirts 16:16.

OGRES CĒSNIEKS PRET RŪJIENAS RĪDZINIEKU. Valmierai savulaik LBL zeltu nopelnījušais Ervīns Jonāts (Nr. 6) atkal atgriezies pilsētā abos Gaujas krastos, taču pats atzīst, ka viņam, Ogres pusē augušam basketbolistam, nu jau vairākus gadus mājas un ģimene ir Cēsīs. Savukārt Rūjienas basketbola audzēknis Anrijs Miška (Nr. 15) pēc uzspēlēšanas Valmierā un vēlāk stažēšanās Spānijas basketbolā, pēc profesionālas pieturas Liepājā tagad apgūst zinības LU un basketbolā pārstāv galvaspilsētas studentu komandu. Jāņa Lārmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru