Projekts «Draugu zīme»

- 12.Novembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Trikātas pamatskolas 8. klases skolēni piedalījās projektu konkursā «Veidosim vidi ap mums Beverīnas novadā» un šī gada rudenī realizēja projektu «Draugu zīme».

Kopš 2019. gada rudens Trikātas pamatskola piedalās starptautiskā projektā Erasmus+ kopā ar partnerskolām no Lietuvas, Itālijas, Rumānijas, Grieķijas un Polijas. Projekta mobilitātes notikušas jau Itālijā un Polijā, taču vizītes Lietuvā un Rumānijā tika atliktas Covid-19 vīrusa izplatības dēļ. Plānā bija paredzēts, ka šogad oktobrī Trikātas pamatskolā viesosies visu partnerskolu delegācijas – skolēni un skolotāji, kā arī šeit notiks projektā iesaistīto dalībvalstu skolotāju apmācība.

Gaidot ciemos projekta dalībniekus, vēlējāmies izveidot un skolas pagalmā uzstādīt norāžu stabu, kurā būtu attēloti attālumi līdz katras partnerskolas vietai, kā arī valstu galvaspilsētām. Projekta realizētāji – 8. klases skolēni Lauma, Vendija, Estere, Viktorija, Arvilds, Kristiāns, Reinis, Jānis un Mārcis – ir zinātkāri, atraktīvi un atsaucīgi jaunieši. Skolēni labprāt iesaistās dažādās skolas aktivitātēs un projektos, organizē pasākumus, uzstājas ar priekšnesumiem.

TAPŠANAS GAITĀ. Foto no Trikātas pamatskolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru