Rada vajadzīgas lietas un iespējas

- 29.Septembris, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Kvalitatīva laika pavadīšana dienas centrā un prasmju apguve specializētajās darbnīcās ir 26 jauniešu ar garīga rakstura traucējumiem ikdienas iespēja, kas viņiem pieejama fondā «Iespēju tilts». Fonds jaudīgi nodrošina esošos pakalpojumus un meklē jaunus ceļus attīstībai un darbības paplašināšanai.

Dienā, kad «Liesma» ciemojās «Iespēju tiltā», specializētajā  kokapstrādes darbnīcā jaunieši slīpēja, pulēja un krāsoja. Katru dienu viņi paveic mazu konkrētu darbiņu, lai pēc kāda laiciņa jau būtu gatava skaista paplāte, interesants koka paliktnis puķu podam vai rīta kafijas krūzei, bet smalkākais darbiņš ir veidot attīstošās rotaļlietas – domino, koka konstruktorus, veramus un bīdāmus klučus puzlēs un mozaīkās. Kokapstrādes darbnīcā top zīmuļu šķirojamie trauki, kur mazie apgūst ne tikai kārtošanas iemaņas, bet arī krāsu paleti, un skaisti kalendāri, kur attīstība nozīmēs mācīties skaitļus, mēnešus, gadalaikus un atcerēties gan mammas un drauga svētku dienu, gan tos datumus iekrāsot svinīgus, kad dzimšanas diena ir mūsu valstij vai atnākuši baltie un klusie Ziemassvētki.

DARBĪGIE jaunieši no specializētās kokapstrādes darbnīcas. Jānis (no kreisās), Helmuts un Andris rada attīstošās rotaļlietas, spēles un saimniecībā noderīgo. Foto no «Iespēju tilts» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru