Raits deju solis un ģimene

- 28.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Notikusi bērnu nometne «Mēs mazsalacēni 2022». Četras dienas 30 Mazsalacas apvienības bērni piedalījušies interesantās nodarbībās, apguvuši jauno, atpūtušies.

«Rīts sākas ar hiphopa dejām, tad došanās pie dabas Skaņākalna dabas parkā, tad pēcpusdienā apskatīti Mazsalacas lielo ģimeņu dzimtas koki Mazsalacas muzejā. Dienas noslēgumā – unikāla nodarbība ar gongu skaņām, kas ieveda katru savā fantāziju un sapņu mākonī,» stāsta Mazsalacas Kultūras centra vadītāja Dace Jurka, kas tur rūpi arī par šīs nometnes norisi. «Liesma» Dacei lūdza, un viņa izstāstīja, cik piepildīta ir viena nometnes diena. 

«Šādu nometni nevar uzrīkot pa dienu vai nedēļu. Par nometnes saturu ir jāsāk domāt rudenī, un mēs tā darījām. Ir svarīgi pieaicināt labākos lektorus, interesantākos nometņu vadītājus, lai tiešām ir saturs un jēga,» sacīja Dace, stāstot, ka «Mēs mazsalacēni 2022» ir nometne, kas iespējama Latvijas valsts budžeta finansētās programmas «Ģimenei draudzīga pašvaldība» projekta «Ģimene – dzimtas un tautas kodols» ietvarā.

«PĒDĒJĀ NOMETNES DIENĀ apciemojām zemnieku saimniecību, kurā bija roka jāpieliek, jāpalīdz, jo laukos darbu daudz,» saka nometnes dalībnieki, pulcējoties kopbildei. Foto no Sadarbības platformas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru