Riga Food – arī mūsu novadu pārtikas mājražotāji

- 8.Septembris, 2017
Ekonomika
Laikrakstā

6. septembrī atklāta starptautiskā pārtikas izstāde Rīga Food 2017, kas ir nozares svarīgākais notikums Baltijas valstīs, un šogad tajā piedalās 35 valstis, savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentē vairāk nekā 700 uzņēmumu. Nacionālo kopstendu pārstāv 24 uzņēmumi no visdažādākajām pārtikas nozarēm.

Izstādē ir iespējams iepazīties ar gandrīz visu pārtikas jomā ietilpstošo produktu klāstu, to iepakojumu risinājumiem, pārstrādes un virtuves aprīkojumu. Šogad uz izstādi atbraukuši dalībnieki no tālām un eksotiskām zemēm: plašs ir Indijas piedāvāto garšvielu stends, Azerbaidžānas uzņēmēji piedāvā plašu graudaugu, vīnu un pārtikas piedevu klāstu. Vislabāk to visu baudīt klātienē — izstāde ir atvērta līdz sestdienai, 9. septembrim.

SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» Valmieras konsultāciju birojs arī šogad izstādē aicināja piedalīties aktīvos un radošos mūsu novadu pārtikas mājražotājus. Esam gandarīti, ka dalībnieku vidū ir Rūjienas novada uzņēmēji Ineta un Laimonis Boles (z/s «Arumi»), Sandra un Egons Vilņi, Burtnieku novadu pārstāv z/s «Rūķīši» un nodibinājums «Camphil Rožkalni», no Kocēnu novada z/s «Zilūži», bet cienastu izstādes atklāšanas viesiem gatavoja godu saimniece Antra Antonija. Beverīnas novadu pārstāv uzņēmēja Vēsma Kiļupe, bet Naukšēnu novadu Ķoņu dzirnavu saimniece Mirdza Čākure.

KOPĀ. Vidzemes pārtikas mājražotāji un LLKC pārstāvji starptautiskās izstādes «Riga Food 2017» atklāšanā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru