Rosīga vasara Rencēnu senioru biedrībai «Sapratne»

- 6.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rencēnu pagasta senioru biedrība «Sapratne» tās vadītājas Jadvigas Dreimanes un valdes aktīvas darbošanās laikā organizējusi pensionāru vasaras atpūtu un jaunu uzziņu gūšanu.

Ekskursija pa Kandavu un Sabili ļāva iepazīt Kurzemes puses nianses. Ciemošanās septiņus gadus tapušajā Māras Lāces mājas dārzā parādīja, kā skaistums top, ja sirds un prāts, kā arī finanses un smags fizisks darbs apvienojumā ļauj justies sakārtotam sev un saviem tuvajiem, kā arī šoreiz mūsu senioru saimei. Apbrīnojama ir seniores Māras enerģija, kad viņa pēc zemnieku saimniecības likvidēšanas atdevusies apkārtnes labiekārtošanai. Katram dekoratīvajam krūmam un kokam, katrai puķei ir konkrēts stāsts par izpēti un ieguvi.

Regulāri kopā pulcējās virtuves mākas dalībnieces, viņas katru reizi gatavoja pēc jaunām ēdienu receptēm kaut ko savdabīgu. Svētku reizēs, kad atzīmējām savu biedru jubilejas, saimnieces klājušas cienasta galdus, kur ļāvušas izgaršot jaunradīto. Mūsu vidū vasarā nozīmīgas dzīves jubilejas ar gaumīgi sarūpētiem galdiem sagaidīja Ausma Vēvere, Irēna Kļaviņa, Dzintra Āboliņa.

ZEM OZOLA KUPLAJIEM ZARIEM. Rencēnu pagasta senioru biedrības «Sapratne» valde un tās palīgi Mēru muižas parkā. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru