Rubenē norisināsies Indriķa diena

8.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

10. jūlijā Rubenē norisināsies Indriķa diena, kas kļuvusi par ikgadēju pasākumu – šovasar tā tiks atzīmēta jau septīto reizi. Rubene ir vieta, kur savulaik Imeras katoļu priesteris Indriķis (Henricus de Lettis) sarakstīja bagātīgāko no vēsturiskajiem pirmavotiem par tagadējās Latvijas un Igaunijas teritoriju – Indriķa Livonijas hroniku. 

Plkst. 11.00 Rubenes baznīcā notiks dievkalpojums, savukārt no plkst. 17.00 Rubenes baznīcas dārzā norisināsies dažādas izzinošas, radošas un muzikālas aktivitātes.

Kopā ar Indru Bērziņu un Indru Vīlisteri plkst. 17.00 tiks pagatavota garšīgākā rikte pēc receptes no pavārgrāmatas «Tā pirmā pavāru grāmata. 414 senas receptes no 18. gadsimta». Ikviens klātesošais varēs to nogaršot, vienlaikus iepazīstot vienu no muižkungu ēdienkartes ēdieniem. Jāpiebilst, ka pavārgrāmatu pasākuma laikā būs iespējams arī iegādāties. 

No plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00 pie Rubenes baznīcas norisināsies radošā māla darbnīca kopā ar Laimdotu Virskūnu, tajā mazi un lieli varēs izgatavot kādu māla trauku.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru