"Rubene" revanšējas "Lekringam"

6.Decembris, 2022

Pagājušās piektdienas vakarā Kocēnu sporta namā notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā pašreizējā vicečempione Rubene ar 5:2 pārtrauca čempiona Lekringa (Cēsis) triju uzvaru sēriju, tādējādi revanšējoties par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Jēkabs Keišs.

Jau 4. minūtē vadībā ar 1:0 izvirzījās cēsnieki, vārtu guvums Artūra Jurševska kontā. 7. minūtē kocēnietis Andris Jēkabsons atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1). Arī pēc pirmajām 20 minūtēm uz rezultātu tablo bija līdzsvars (2:2), uz Cēsu komandas spēlētāja Edgara Puriņa vārtu guvumu ar golu atbildēja Jēkabs Keišs. Otrajā trešdaļā pēc Kristera Babra un Dāvja Zēmeļa goliem Kocēnu komanda izvirzījās vadībā ar 4:2, turklāt cēsnieks Mārtiņš Muižnieks nerealizēja soda metienu. Pēdējā periodā fiksēts tikai viens vārtu guvums – 17 sekundes pirms pamatlaika beigām mājinieks Jēkabs Keišs raidīja bumbiņu tobrīd tukšajos viesu vārtos, nodrošinot Rubenes uzvaru ar 5:2.

JĒKABS KEIŠS (Nr. 58) sargā bumbiņu no pretinieka tīkojumiem. Foto no floorball.lv