Rubenes baznīcā uzstāsies mācītājs un dziesminieks David Michael Carrillo

7.Aprīlis, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Mācītājs, dziedātājs/dziesmu autors, orators  – Latvijai un Austrumeiropai. Tā sevi sociālajos tīklos pieteic David Michael Carrillo, kurš 10. aprīlī plkst. 19 koncertēs Rubenes baznīcā.

Dāvids nu jau 9 gadus par savu pamata dzīves vietu sauc Saldu, kur viņš dzīvo Sv. Gregora kristīgās misijas centrā un arvien ir atsaucīgs Kristus vēsts nesējs ar savām dziesmām, lūgšanām un stāstiem.

Bērnībā un pusaudža gados sastapies ar mācīšanās grūtībām, atraidījumu, uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu. Stāstot liecības un izpildot pašsacerētas un citu izpildītāju dziesmas, viņš dalās par evaņģēlija dziedinošo spēku, kas atbrīvojis viņu no bailēm no cilvēkiem un zema pašvērtējuma, kā arī par apbrīnojamo veidu un kalpošanu, kādā Dievs viņu aicinājis misijā uz Latviju.

Katra tikšanās iespiežas atmiņā ar Dāvida smaidu un prieku, un šķiet, ka pazīsti viņu jau sen. Dāvids ir kustībā, piedalās daudzos un dažādos draudžu pasākumos, kā pats saka – gan Latvijā, gan visur, kur viņu aicina. Mācījies Kalifornijā, uz Latviju pārcēlies no Indianas štata ASV, kurp viņš joprojām bieži dodas viesos.

«Nepamet doma, ka viņa spāniski amerikāniskais spožais mūziķa talants nav pietiekami ievērots un novērtēts Latvijā. Apbrīnas cienīga ir arī viņa misionāra pazemība — gatavība uzstāties vienkāršos sarīkojumos, nemeklējot slavas virsotnes. Uz pasākumu Dāvids ir solījis paņemt līdzi arī savus ierakstus, ticamai iespējai, ka klausītāji taps viņa mūzikas un personības aizkustināti,» saka Kocēnu novada pašvaldības speciālists Kristers Blūms.

Ieeja pasākumā, kā ierasts, ir sniedzot ziedojumu Rubenes baznīcas renovācijas projektam.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru