"Rubenes" ZU18 florbolisti – Latvijas čempioni!

14.Februāris, 2023

Par Latvijas Jaunatnes čempionāta florbolā čempioniem vecuma grupā ZU18 kļuvuši Rubenes florbolisti, kas svētdienas vakarā Kocēnu sporta namā notikušajā finālmačā pret Ķekavu spēja likvidēt divu vārtu deficītu, panākot neizšķirtu (6:6), bet pēcspēles metienos svinēja uzvaru ar 7:6. Bullīšu sērijā nepārspējams bija Rubenes vārtsargs Miks Kvetkovskis.

Finālspēles rezultātu 7. minūtē atklāja kocēnietis Hugo Buhrots, izmantojot savas komandas skaitlisko pārsvaru (1:0). 11. minūtē Toms Pētersons panāca jau 2:0. Pirmā perioda pēdējo sešu minūšu laikā divus vārtus guva ķekavietis Endijs Vilde, uz rezultātu tablo atjaunojot līdzsvaru (2:2). Otrajā trešdaļā Kocēnu komanda vēlreiz izvirzījās vadībā – 4:3. Pēdējais periods sākās ar Ķekavas florbolistu ofensīvu – četru minūšu laikā viņi guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 6:4. Ar vārtu guvumiem izcēlās Toms Ķeirāns, Matīss Grīnbergs un Martins Brazovskis. Pēdējais vārds pamatlaikā gan piederēja Kocēnu komandas spēlētājiem – pa golam iemeta Kārlis Dūmiņš un Gustavs Siliņš, atjaunojot neizšķirtu (6:6).