«Rūjienas saldējums» – no vienas ieceres pie nākamās

- 1.Jūnijs, 2022
Ekonomika
Laikrakstā

Neskatoties uz pandēmijas negatīvo ietekmi un citiem globāliem ekonomikas satricinājumiem, senā saldējuma ražotne Rūjienā ir piedzīvojusi mērķ­tiecīgi īstenotus attīstības uzlabojumus.

Šajā laikā nomainīti 90% veco iekārtu pret jaunām, modernām un energoefektīvām, renovēta vēsturiskā ražošanas ēka, un arī šonedēļ uzņēmumā risinās nozīmīgi notikumi. Par tiem tad arī starp Rūjienas Saldējuma svētku norisēm «Liesmai» pastāstīja uzņēmuma īpašnieks un vadītājs IGORS MIEZIS.

Šajās dienās ekspluatācijā nododam jauno ēku, kuras būvniecība notika vairāk nekā gadu un kuras tapšanas procesu diemžēl paildzināja globālajā pasaulē notiekošais. Jaunbūvē ir divas modernas saldētavas: viena ar mīnus 20 grādiem tradicionālajam saldējumam un otra ar mīnus 35 grādiem eksportam ražotajam zīmola «Minimelts» bumbiņu saldējumam. Ēkā atrodas arī produktu iepakojuma un pārējo ražošanai nepieciešamo materiālu noliktava, kā arī piebūve ražošanai, kur ar laiku varēsim uzstādīt jaunās iekārtas, jo vēsturiskajā ražotnē jau ir kļuvis krietni par šauru.

Uz jaunās noliktavas - saldētavas lielo rampu no Valdemāra ielas tagad ved daudz ērtāks piebraucamais ceļš, faktiski tā ir jauna iela Rūjienā. 

JAUNĀ SALDĒTAVA - NOLIKTAVA. Abu Rūjienā ražoto produkcijas veidu – klasiskā un zīmola «Minimelts» saldējumu – glabāšanai un nodošanai tālāk tuviem un tāliem loģistikas ceļiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru